„Stiprus kai tu šalia“

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jau ketvirtus metus iš eilės buvome pakviesti į Rokiškio kultūros namus, kuriuose vyko socialinių globos įstaigų koncertas „Stiprus, kai tu šalia“, skirtas tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, kurį organizavo Skėmų socialinės globos namai. Renginį vedė jo iniciatorė ir sumanytoja Gema Jurgelevičienė, jai talkino Arvydas Bagdonas.
Koncerto dalyvius ir žiūrovus sveikino atstovai iš ministerijos ir daug kitų garbių svečių.
Į renginį dainininkai suvažiavo iš atokiausių Lietuvos kampelių – dešimties socialinės globos įstaigų suaugusiems asmenims ir dviejų socialinės globos įstaigų vaikams.
Linkuvos socialinės globos namams atstovavo globos namų gyventojai – Petras Indriliūnas, Andrius Marcinkevičius, Vitalijus Žmūrikas, Donatas Naravas, Andrius Baliulis, Linas Remesa su grupės „Laiptai“ siela Henriku Balčiūnu. Jiems talkininkavo užimtumo specialistas Methardas Zubas. Dainininkai atliko dvi dainas: „Paukštis“ ir „Žemė“.
Palaikymo grupė: socialinės darbuotojos Ingrida Milašienė ir Daiva Kazokaitienė, užimtumo specialistės Modesta Plačakienė ir Rima Magee, negailėjo aplodismentų nei saviems nei svetimiems dainininkams.
Renginio metu žiūrovai ir dalyviai turėjo neeilinę galimybę pasiklausyti tokių scenos grandų kaip I. Ulvydaitės, K. Valionio, A. Čapo, I. Aksionovo, V. Kovaliovo ir I. Launikonytės, I. Valinskienės, 2014 m. dainų dainelės laureačių G. Šepliakovaitės ir K. Daunaravičiūtės, grupių „16Hz“, „16 Hz. Tribute“, „ Biplan“.
Koncertą vainikavo įspūdingi fejerverkai, kurių konfeti, kaip ir geros emocijos, pasklido po pilnutėlę salę.
Pasisėmę nepakartojamų įspūdžių, pabendravę su draugais ir kolegomis, džiaugsmingi grįžome namo.

Parengė socialinė darbuotoja Ingrida Milašienė