ODOS STUDIJA

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės
Loading...

Oda  – tai nuostabi natūrali medžiaga, kurios savybės leidžia ne tik naudoti ją įvairios paskirties gaminiams, bet ir kurti dekoratyvinius, meniškus, įdomius darbus. Odos studijoje gyventojai išlaisvina savo fantaziją, atsipalaiduoja.  Pajaučia komandinio darbo pranašumus ir turi galimybę įvertinti tikslių veiksmų atlikto rezultato kokybę.

Odos studijoje gyventojai gali lankytis kasdien nuo 10 iki 12 valandos. Darbo eiga – sumanomas eskizas, ant kartono nupiešiamas natūralaus dydžio daikto projektas, daromos iškarpos. Toliau viskas perkeliama ant odos gabalo, kaip atrodys galutinis darbo rezultatas priklauso nuo kiekvieno dalyvio išmonės, fantazijos, kruopštumo.

Programa, skirta proto ir psichikos negalią turintiems asmenims. Pasitelkus tam tikras priemones skatinama gyventojų saviraiška, fantazija, meniniai gebėjimai. Tai galimybė pagerinti bendrą organizmo bio tonusą (nuotaiką, savijautą, emocinę būseną, miegą, apetitą, darbingumą). Skatinamas teigiamas savęs vertinimas, pasitikėjimas  savo jėgomis, valios stiprinimas. Meninio, estetinio ugdymo būdais ir priemonėmis spartinama neįgaliųjų integraciją į visuomenę.