Aštuntoji tarptautinė žmonių so negalia mini futbolo lyga „Seni Cup”

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga „SENI CUP 2014” šiemet startavo jau 8-ąjį kartą.  Dalyvaujančios komandos tarpusavyje kovojo del galimybės atstovauti Lietuvai turnyro finale Lenkijoje, Torūnės mieste, kur vyks „SENI CUP” 2014 turnyro finalas. Šiemet rungėsi komandos iš 14  socialinės globos namų: Aukštelkės, Dūseikių, Macikų, Ventos, Kalvarijos, Suvalkijos, Zarasų, Linkuvos, Jasiuliškio, Šiaulių, Veisėjų ir Prūdiškių. Turnyre svečių teisėmis taip pat pasirodė ir komandos iš Latvijos bei Baltarusijos.

                      Turnyro atidarymo metu susirinkusiuosius linksmino Prienų „Tonybet“ merginų šokių grupė.   

Oras dalyvių  nelepino – buvo labai karšta, bet Linkuvos socialinės globos namų sportininkai iš visų jėgų kovojo.

                      Pavargę po įtemptų  varžybų, bet laimingi, kad turėjo galimybę palyginti savo jėgas su stipresniais varžovais, Tomas V., Tomas L., Gediminas V., Andrius M., Vytas S., Dalia S., Darius B., mėgavosi organizatorių pasiūlytomis pramogomis – šokiais, fejerverkais, ir vaišėmis –  tortais, kibinais, sultiniu.

                      Smagu, kad nei viena komanda neliko be apdovanojimo, visi į namus vežėsi taures, medalius diplomus. Juk svarbiausia ne tai, kas nugalėjo ar pralaimėjo, o gera nuotaika, šiltos emocijos ir susitikimas su draugais ir bendraminčiais.

 

Socialinė darbuotoja: L.Jankauskienė