NAUJAMETINIS KONCERTAS

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Prabėgus ilgai lauktoms didžiosioms metų šventėms, gruodžio 27-ąją visi susirinko į salę. Čia visų laukė puikus renginys! Ant scenos užsilipęs užimtumo specialistas Žygimantas Macevičius pareiškė, jog rado Kalėdų senelio kojines ir tikisi surasti patį senelį ir jas jam įteikti. Pabandyti jį surasti padėjo svečiai iš Bardiškių – vaikų dramos teatras, kuris parodė spektaklį pagal R. Skučaitę „Mergytė ieško pasakos“ (rež. G. Norgailienė). Neradus Kalėdų senelio į pagalbą atskubėjo Linkuvos socialinės  globos namų saviveiklininkai. Savo šokiais džiugino šokių grupė, smagiu ir trankiu būgnų gausmu Senelį prikviesti bandė ir ritmo grupė. Prisidėjo ir dainininkai –  globos namų kapela ir ansamblis.
Viską išbandžius, nuspręsta, kad Kalėdų senelis tikriausiai iškeliavo pailsėti nuo įtemptų darbų, tad kojines paliktos po eglute. Po pietų koncertas persikėlė į globos namų slaugos skyrių, mūsų saviveiklininkų pasirodymas labai nudžiugino ir sujaudino šio skyriaus gyventojus.
Tikimės, kad kitąmet Kalėdų senelis mus aplankys pačius pirmuosius, nes braidant po pusnis be kojinių greit nušals kojos.

 

                                                                                       Užimtumo specialistas Žygimantas Macevičius