IŠMINTIES KRAITELĖ 2013

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...

2013m. gruodžio 10d. buvome nuvykę į Jurdaičių socialinės globos namus, kur vyko ,,Išminties Kraitelė ,,. Viktoriną Jurdaičių SGN organizuoja jau devintą kartą. Pereinamąjį prizą, iš medžio išdrožtą pelėdą turėjo namų šeimininkai.

Važiavome nusiteikę ryžtingai ir geros nuotaikos. Be mūsų komandos dar dalyvavo Duseikių socialinės globos namų komanda, šeimininkai Jurdaičių komanda. Gaila, kad dėl blogų oro sąlygų negalėjo atvykti visos kviestos komandos. Buvo surinkta ir ketvirtoji komanda iš salėje esančių darbuotojų. Mūsų komandą sudarė  penki nariai: kapitonė Irma Griciūtė, Juozas Jasulaitis, Juozas Navašinskas, Valdemaras Jonušas, Petras Indriliūnas.

Konkurso pradžioje komandai reikėjo pristatyti savo namų darbus. Toliau sekė viktorina, kurią sudarė klausimų temos apie gamtą, sportą, reikėjo įminti po dvi mįsles, pagal muziką reikėjo atspėti dainos pavadinimą ir padainuoti bent vieną stulpelį. Pasitarimui visos komandos turėjo po dvi minutes. Priešininkų komandos atsakymus buvo galima papildyti ir už tai gauti papildomų taškų. Paskutinė užduotis buvo atsivežtos dovanos pristatymas. Komandos kapitonai pristatydami dovanas turėjo kuo vaizdingiau apibūdinti taip, kad priešininkų komandai būtų lengviau atspėti kas dėžėje yra.

Visą konkursą stebėjo ir vertino profesionali komisija, sėkmė lydėjo mūsų komandą. Pereinamasis prizas atkeliavo į Linkuvos socialinės globos namus, kuris visus metus džiugins mūsų akį ir kels gerus prisiminimus apie šį renginį.