Grupinio gyvenimo namų gyventojai lankėsi Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyriaus Pakruojo poskyryje

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Š. m. sausio 10 dieną, grupinio gyvenimo namų gyventojai lankėsi Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyriaus Pakruojo poskyryje.

Ten mums daug įdomių dalykų papasakojo Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnyba Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Pakruojo poskyrio viršininkas št. srž. Arturas Mazurkevičius ir Pakruojo poskyrio specialistė Simona Strazdienė. Gavome informacijos apie ginklus, iš ko susideda, kokia jų paskirtis ir pan. Ne tik teoriškai pasiklausėme, bet ir gyvai galėjome paliesti keletą ginklų. Sužinojome šių specialistų funkcijas, išklausinėjome apie Lietuvos kariuomenės veiklą. Su specialistais sutarėme ir toliau bendrauti/draugauti, pažadėjo mus kviesti į renginius, ateityje aprodyti daugiau kariuomenės technikos.

Atsisveikinant, gavome dovanų Lietuvos kariuomenės plakatų, kuriuos grįžę namo pasikabinome savo kambariuose, o lankstinukus saugosime prisiminimui.

Namo grįžome pilni įspūdžių, dalinomis vieni su kitais gautomis žiniomis ir nauja patirtimi.

Dėkojame už šiltą priėmimą ir lauksime kitų susitikimų.

 

 

Socialinė darbuotoja Sandra Ankėnaitė