Ekskursija po Biržų kraštą

1 Žvaigžduė2 Žvaigžduės3 Žvaigžduės4 Žvaigžduės5 Žvaigžduės (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Šiltą liepos 8-osios rytmetį, lydimi pakilios nuotaikos, dvylika Linkuvos globos namų gyventojų sėdo į autobusą ir išvyko į taip seniai išsvajotą ekskursiją po Biržų kraštą. Pirmiausia atvykome į Biržų pašonėje įsikūrusį Eko basų kojų taką, kur basomis teko nueiti 1300 metrų. Pradėjome eiti  akmenuotu takeliu, o už vingio laukė smėlis. Vėliau teko eiti per įvairaus dydžio ir formos akmenis, kankorėžius, nendres, šiaudus ir kitas gamtines medžiagas. Emocijos liejosi per kraštus – visi skubėjo dalintis savo pojūčiais.

Po pasivaikščiojimo basų kojų taku nuvykome į Astravo dvarą, kur grožėjomės XIX a. romantizmo architektūra ir pasivaikščiojome ilgiausiu Lietuvoje  525 metrų tiltu per Širvėnos ežerą.

Truputį atsipūtę nuo dvariškos atmosferos nuvykome prie Kirkilų apžvalgos bokšto ir įkopėme į jį. Iš bokšto atsivėrė nuostabus Kirkilų karstinių ežerėlių kraštovaizdis.

Pakeliui namo dar užsukome į A. Jaronytės sodybą, kur pasigrožėjome garbingo amžiaus senolės rankomis iškastais ežerėliais, pilnais įvairiaspalvių vandens lelijų.

Labai džiaugėmės puikiai pavykusia ekskursija – mūsų neišgąsdino net 32 laipsnių karštis. Namo grįžome laimingi ir kupini nepakartojamų įspūdžių.

Užimtumo specialistės: Modesta Plačakienė, Aura Čepinskienė